Szczegóły online

1. W związku z obecną sytuacją na bieżąco śledzimy i stosujemy  postanowienia wynikające z wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektoratu Sanitarnego uwzględniające zasady higieny i bezpieczeństwa podczas stanu zagrożenia epidemiologicznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Szczegóły w regulaminie.

2. Wszystkie materiały i niezbędne do przeprowadzenia warsztatów pomoce ( klej, pędzelek, tutorial) są spakowane dla każdego uczestnika w osobną torebkę. Kompletne zestawy materiałów wysyłamy kilka dni wcześniej, można je rozdać dzieciom w klasie lub przekazać rodzicom do domów.

3. Do każdego wzoru nakręcony jest ( lub wkrótce będzie) film instruktażowy, jak krok po kroku wykonać dany wzór. W przypadku braku lub zerwania łączy internetowych, niedogodnej pory dla rodziców film ten pozwoli dziecku w dogodnym czasie na wykonanie danej ozdoby lub pracy.

4. W celu ustalenia terminu warsztatów wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

5. Warsztaty są prowadzone dla grup zorganizowanych ilość uczestników to min. 10 – max. 15 dzieci.

6. Warsztaty prowadzone są przez cały rok w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zajęcia w innych terminach ustalamy indywidualnie.

7. Wymagania techniczne – dostęp do internetu, urządzenie z kamerą i mikrofonem (np. laptop, komputer stacjonarny).

8. Standardowo warsztaty online prowadzimy na platformie Zoom. Każdy uczestnik dzień wcześniej otrzymuje mail z linkiem i instrukcją do zalogowania się na ta platformę. Platforma Zoom dla uczestników jest bezpłatna a logowanie bardzo intuicyjne.

9. Na życzenie uczestników ( po wcześniejszej weryfikacji ) możemy przeprowadzić warsztaty online na innych platformach np. Teams, Classroom itp.

5. Wystawiamy faktury Vat, istnieje możliwość odroczonego terminu płatności.